Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #276792

Ehitaja/paigaldaja

CVKeskus.ee klient
muu
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma töökasse kollektiivi ehitajaid kruiisilaevade ehitamiseks. Töötamine töölähetusena kruiisilaevadel üle Euroopa.
Kruiisilaeva sise- ja välisviimistlustööd.

Ootused kandidaadile

algatus- ja vastutusvõime
ausus ja kohusetundlikkus
distsipliin
soovitatavalt ehitusalane töökogemus

Ettevõte pakub

aktiivset kollektiivi
arenemisvõimalust
arenevat ja sõbralikku meeskonda
enese proovilepaneku võimalust
3 kuulist töölepingut, tööde jätkumisel ka püsivat töölepingut

Tööpakkumise number
#276792