Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #33785

EHITAJA

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eestist valitakse Inglismaale täiendavalt tööle 4 inimest. Töö sisuks on eramajade renoveerimine.

Töö sisaldab järgmiseid ülesandeid:

  • krohvimine
  • torutööd (lisaks veetorudele ka gaasitorud)
  • puutööd
  • viimistlemistööd

Ootused kandidaadile

  • vähemalt ehitusalane kutseharidus
  • varasem töökogemus ehituse alal
  • hea inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • tasuvat palka
  • pikaajalist koostööd
  • elamispinda
  • ametiautot
  • mobiiltelefoni

Lisainfo

  • Väljavalitud peavad esitama tööandjale võimaluse korral pilte oma varasematest objektides, samuti on vajalik ka eelnevate obkjektide omanike või endiste tööandjate soovitus.
  • Väljavalitul peab suutma osta välja vaid ühe otsa lennupileti Inglismaale. Kõik vajalikud tööload jne muretseb tööandja.
  • Lepingu pikkuseks on vähemalt üks aasta, hea töö korral aga kaks ja enam aastat. Paar korda aastas (jõulud, jaanipäev) on puhkus tööandja kulul, kes maksab lennupiletid koju ja tagasisõiduks.
  • Katseaeg 3 kuud, sellel ajal on palk alates €1000 bruto, edaspidi juba kokkuleppel tööandjaga.
  • Kandidaadiga sõlmitakse tööleping, mis vastab täielikult Briti seadustele ning kandidaadil on kõik samasugused õigused ja kohustused, kui inglise rahvusest kolleegidel.
  • Hard working – Reliable – Honest – Patient – Fit & Healthy – Driving License – Clean History (no drugs/alcoholism/violence) - ehk teisisõnu joodikutel, narkaritel ja laiskuritel ja julmuritel palume mitte kandideerida. Juhiload aga vajalikud koos töötahte, aususe, hea tervise ja loodetatavusega.
  • Emigreeruda soovijad ja seiklejad EI ole teretulnud kandideerima
  • Tööaeg - 40 tundi nädalas, ületunnitöö tasustatakse vastavalt briti seadustele
  • Karjääri võimalus - brigadiriks, töödejuhatajaks, sõltub kandidaadist enesest.

Tööpakkumise number
#33785
EHITAJA