Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #153180

Ehitaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Üldehitustööd ja abitööd

Ootused kandidaadile

Tõsine huvi ehitustööde vastu, plussiks on kogemus üldehitustööde alal.

Huvitavat ja vaheldusrikast tööd ning korralikku tasu vastavalt tööle. Sõbralikku töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#153180

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
praktika või hooajatöö ja ajutine töö
Brutopalk: Alates 8000 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
24. mai 2008

Oleme 1993. aastal asutatud ehitusfirma Tartus. Peamised tegevusvaldkonnad on peatöövõtt, tööstushoonete ja eramute ehitus.
Pakume tööd praktikantidele üldehitustöödel Tartus ja Tartu ümbruses.

Vaata rohkem

Ehitaja