https://www.cvkeskus.ee/70945

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70945

Ehitaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ühepereelamute ehitus (üldehitustööd)


Ootused kandidaadile

  • pikaajalised kogemused
  • töötahe, kokkulepetest kinnipidamine


Ettevõte pakub

  • tasu tükitöö alusel
  • aastaringne töö Tartu lähiümbruses


Lisainfo

Otsime kontakti 2-4 liikmeliste ehitusbrigaadidega. Pakume alltöövõtu korras välja erinevaid töid (katused, fassaadid, siseviimistlus). Oluline on professionaalsus.


Tööpakkumise number
#70945
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Ehitaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!