Värsked tööpakkumised

Ehitaja-talutööline 7 nädalaks Inglismaale

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 69834

Tööpakkumise number

69834

Töö kirjeldus

Lambafarmi Birminghami lähedal Warwickshire maakonnas vajatakse kiiresti 1 abitöölist 7 nädalaks. Töö nii lammastega, põllumaal kui ehitusel. Töö algus juba sel nädalal.

Nõudmised kandidaadile

Keskmine inglise keel oskus
Eelnev füüsilise töö kogemus, soovitavalt talus ja ehitusel
Tugev ja terve

Ettevõte pakub

Palk £5.40 tunnis ehk 124 EEK tunnis

Võimalik teha ületunde

Majutus mobiilmajas väikse üüriraha eest

Lisainfo

Palun saatke oma cv INGLISE KEELES.

Vahendustasu EI OLE!

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö
Kuulutus aegub:
15. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
12. juuni 2006

Abel Staff Ltd is a UK based employment company, that specialises in recruiting candidates from the new 2004 EU Accession States of Eastern Europe (comprising Estonia, Latvia, Lithuania, Poland, Czech Republic, Slovakia, Slovenia & Hungary). We work within many sectors of UK industry, recruiting staff for our clients throughout the UK. The principal staff at Abel have over 20+ years experience of the UK Recruitment Industry, working with many of the largest UK employers.