Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69834

Ehitaja-talutööline 7 nädalaks Inglismaale

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lambafarmi Birminghami lähedal Warwickshire maakonnas vajatakse kiiresti 1 abitöölist 7 nädalaks. Töö nii lammastega, põllumaal kui ehitusel. Töö algus juba sel nädalal.

Ootused kandidaadile

Keskmine inglise keel oskus
Eelnev füüsilise töö kogemus, soovitavalt talus ja ehitusel
Tugev ja terve

Ettevõte pakub

Palk £5.40 tunnis ehk 124 EEK tunnis

Võimalik teha ületunde

Majutus mobiilmajas väikse üüriraha eest

Lisainfo

Palun saatke oma cv INGLISE KEELES.

Vahendustasu EI OLE!

Tööpakkumise number
#69834