Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #144649

Ehitaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Elektritööd
- Akende, uste, piirdeaedade, treppide ja sanitaartehnika paigaldus;
- hinnapakkumiste koostamine ja klientide nõustamine;
- tellimuste vastuvõtmine ja haldamine;

Ootused kandidaadile

- eelneva töö kogemust elektrikuna
- eelnevat kogemust ehituse vallas;
- iseseisvust, aktiivsust ja omaalgatuslikkust;
- vajalik eestikeele oskus ja B-kat. autojuhi load;
- kasuks tulevad teadmised paigaldusest, elektritöödest;
- võimet kiirelt ja efektiivselt tegeleda mitme projektiga samaaegselt;
- head meeskonnatöö tunnetust, paindlikkust ning avatust muudatustele;
- oskus kasutada arvutit (MS Office);
- inglise, vene ja soome keele oskus tuleb kasuks

Ettevõte pakub

- koolitust ja arenguvõimalust;
- juhendamist erialaspetsialistide poolt
- huvitavat ja vaheldusrikast tööd
- paindlikku tööaega
- tööd rõõmsameelses, sõbralikus ja teotahtelises kollektiivis
- mehele vastav töötasu

Tööpakkumise number
#144649
Ehitaja