Ehitaja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #643404

Ehitaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Traveter Ehitus OÜ võtab tööle ehitustöölisi.

Ettevõtte põhilised tegevusalad:

  • hoonete ja rajatiste hüdroisolatsioonitööd
  • hoonete ja rajatiste renoveerimine
  • betooniremont ja injekteerimine

Ootused kandidaadile

  • ehitusalane töökogemus
  • ehitusalane haridus või selle omandamine
  • ausus, korrektsus ja aktiivsus töökohustuste täitmisel
  • valmisolek liikuma erinevate objektide vahel
  • hea tervis ja füüsiline vastupidavus
  • oskus töötada meeskonnas

Kasuks tuleb:
juhilubade olemasolu
inglise ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

  • teadmistele, oskustele ning töötulemustele vastavat palka

Tööpakkumise number
#643404

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
6. märts 2020

Traveter Ehitus OÜ on ehitusettevõte, kes tegutseb Eesti ehitusturul alates 2001. aastast. Ettevõtte klientideks on peamiselt ehituse peatöövõtjad. Ettevõte annab tööd ca 20-le töötajale ning mitmetele alltöövõtjatele. Ettvõtte kaks peamist tegevusvaldkonda:

- hüdroisolatsioonitööd (keldrite, vundamentide, sildade ja katuste hüdroisoleerimine)

- renoveerimine ja betooniremont

Vaata rohkem

Ehitaja