https://www.cvkeskus.ee/177893

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177893

Ehitaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime kogemustega ehitajaid puitmajade (palk-ja puitkarkassmajad) püstitamiseks.
Soovitav rahvusvaheline kogemus Prantsusmaal, Belgias või mujal euroopas.
Soovitused kohustuslikud.


Ootused kandidaadile

salary to be negociated by each business as different houses . basis 20 pct of houses


Ettevõte pakub

experience required and refernces asked for right team .persons


Tööpakkumise number
#177893
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Ehitaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!