Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #288938

Ehitaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Puitkarkassmajade ehitus.

Ootused kandidaadile

Varasem töökogemus puitkarkassmajade ehitusel;
Head tehnilist taipu.

Ettevõte pakub

Paindlikku tööaja kujundamise võimalus;
Ausat ning turvalist töösuhet;
Heal tasemel töötasu.

Tööpakkumise number
#288938

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. november 2012
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2012
Lisainfo palga kohta:
tulemuspalk

Ehitusfirma Danville OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, kelle tegevusvaldkondadeks on ehitamine ja ehituse juhtimine peatöövõtu korras. Danville OÜ tegutseb Eesti ehitusturul alates 2004. aastast ning alates 2008 aastast tegutseme aktiivselt ka Soome ehitusturul. Danville OÜ põhilisteks tegevusaladeks on peatöövõtt, üldehitus, fassaaditööd ja ehituse juhtimine. Meie Klientideks on riigiasutused, eraettevõtted ja eraisikud nii Eestis kui ka Soomes.

Meie eesmärgiks on saavutada tellijate usaldus, pakkudes võimalikult head hinna ja kvaliteedi suhet, tähtaegadest kinnipidamist ja tellijate soovide igakülgset arvestamist. Danville OÜ omab ehitusalase projektijuhtimise ja peatöövõtu ISO 9001:2008 kvaliteedisertifikaati alates 2012. aastast.

Danville OÜ suurte kogemustega ehitusprojekti juhtimise valdkonna professionaalidel on objektide peatöövõtu ja projektijuhtimise alal pikaajaline kogemus. Pöörame suurt tähelepanu töötajate pidevale koolitamisele ja nende pädevuse tõstmisele.
Kõrged nõudmised kvaliteedile, Kliendi soovidega arvestamine, professionaalne meeskond, tähtaegadest kinnipidamine ning sõlmitud kindlustuslepingud võimaldavad olla meil usaldusväärsed partnerid ja konkurentsivõimelised ehitajad.

Danville OÜ põhiliseks tegevusalaks on üldehitus- ja remonttööde teostamine, mida oleme võimelised teostama nii all- kui ka peatöövõtuna.
Meie töötajatel on aastate pikkused ehitustööde kogemused, mis võimaldavad meil pakkuda kliendile parima kvaliteediga tulemusi.

Vaata rohkem

Ehitaja