Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #292164

Ehitaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-Katuse ehitus(fermid ja plekk), tuulekastid, varikatused.

Ootused kandidaadile

-Töökogemus.
-Kehtiva tööturvakaardi olemasolu.
-Soome maksunumbri olemasolu.
-Oma tööriided.
-Suhlusoskus soome keeles.
-Oma auto kasutamise võimalus.

Ettevõte pakub

-Majutust.
-Sõidukulude hüvitis 65 EUR/kuus.
-Tööd Soomes ja Eestis.

Tööpakkumise number
#292164

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 11 €/tunnis
Kuulutus aegub:
19. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
19. november 2012

S.T. Eskandia OÜ tegeleb töötajate värbamisega peamiselt Soome, Rootsi ja Norra ettevõtetesse. Oleme saavutanud usaldusväärsed kontaktid paljude ettevõtetega, kes soovivad kasutada väljaõppinud ja heade töökogemustega personali. Soovime luua töötajatele parimad võimalused, rakendamaks oma teadmisi ja kogemusi sobiva töö leidmisel. Lugupidamisega, S.T. Eskandia OÜ juhatus

Vaata rohkem

Ehitaja