EHITAJA
RS Alleron OÜ Tööpakkumine aegub 16 päeva pärast.

Töö kirjeldus

Soomes, Turku linnas pakkuda tööd kogenud ehitajatele. Objektiks Haigla ehitus. Sisetööd. Tööd pakkuda paljudele ehitajatele.

Võite kandideerida ka paarimeestega.

Riiklik objekt.

NB! Tööd pikaks ajaks. Püsiv tööleping!

Töö algus: 2. november

Ootused kandidaadile

Ehitusalane kogemus, erinevate ehitusetappide kogemus, jooniste lugemise oskus...

Nõutud : Soome kogemus, soome keele oskus.

Kasuks tuleb oma sõiduvahendi olemasolu.

Ametlikku lepingut, palk  al. 15.00-16.00 ( kokkuleppel ), puhkuserahad, ettevõtte poolset majutust, stabiilset ja pikaajalist töösuhet, riiklik objekt, tööd pikaks ajaks. HEA tellija ja alati korrektne ja aus palgamaksu süsteem!

NB! Kandideeri julgelt, kui oled EHITAJA! KUULUTUS EI AEGU!

Tööpakkumise number
#672315

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 15 - 16 €/tunnis
Kuulutus aegub:
13. november 2020
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2020
EHITAJA  EHITAJA

RS Alleron OÜ

Vaata rohkem

EHITAJA
EHITAJA