Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669732

Ehitaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume pidevat tööd kogemustega plaatijatele ja üldehitajatele Soomes (eelistatud Pärnumaalt).

Ootused kandidaadile

Kandidaatidelt eeldame vähemalt viie aastast eelnevat töökogemust ehitusel ja iseseisvat töötegemise oskust. Töö algus koheselt.

Tööle asumiseks vajalik tööturvakaardi olemasolu! Soome keele oskus suhtlustasandil ja autojuhiload.

Tööautot, motiveerivat palka, sõbralikku töökeskonda ja vajadusel elamispinda.

Tööpakkumise number
#669732

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 11 - 17 €/tunnis
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
29. september 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Ehitaja