Värsked tööpakkumised

Ehitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 154886

Tööpakkumise number

154886

Töö kirjeldus

Otsime kogemustega ametimeest, kes saaks hakkama kõigi üldehitustöödega!

Nõudmised kandidaadile

Kandidaat peab olema väjaõppinud ehitusmees, kellele ehituskunst ja tööriistad pole võõrad! Sobiv kandidaat on osalenud majade ehitusel vundamendist võtmeni! Kasuks tuleb soome ja/või inglise keele oskus.

Sobivale kandidaadile pakume motiveeriva palga ja püsiva töökoha.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
9. juuni 2008

Maneo OÜ on tööjõurendiga tegelev ettevõte. Meie peamisteks klientideks on Soome metalliettevõtted. Meie eesmärk on abistada ettevõtteid oskusliku töölise leidmisel. Töölistele maksame TES-st parema palga ja ka kõik muud Soome seadustega ettenähtud tasud( puhkused, pekkased jne). Samuti aitame kõigi vajalike registreeringute teostamisel Soomes( isikukoodi, maksukaardi ja kela kaardi hankimisel). Ootame oma meeskonda metallimehi erinevatest valdkondadest.