Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #549675

Ehitaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Helsingi lähedal asuvale saarele ehitajaid, kelle tööülesanneteks on üldehitus - enamasti suvemajade remontimine, juurde ehitused jne.

Ootused kandidaadile

* varasem töökogemus ehitusel.
* erialane haridus.
* kasuks tuleb inglise keele oskus.
* kiire kohanemisvõime ja hea pingetaluvus
* korrektsus ja täpsus tööülesannete täitmisel

Ettevõte pakub

* tasuta majutus
* soome leping
* tööd aastaringselt
* sõbralikku töökollektiivi

Tööpakkumise number
#549675

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. september 2018
Kuulutus sisestati:
6. august 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Ehitaja