https://www.cvkeskus.ee/199080

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199080

Ehitaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakun hooajalist tööd 3 kuuks 4 ehitusmehele Soome. Võib olla 1 või 2 enne koos töötanud brigaadi.
Vajalik töökogemus ja soome või vähemalt inglise keele oskus.
Tööks üldehitus ja ka ümberehitustööd vundamendist katuseni. Joodikud ja vastava töökogemuseta isikud jäägu koju.
Palk 150 EEK neto, tunnis.
Pildiga CV saata emailile


Ootused kandidaadile

.


Ettevõte pakub

.


Lisainfo

.


Tööpakkumise number
#199080
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Ehitaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!