Värsked tööpakkumised

Ehitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 456772

Tööpakkumise number

456772

Töö kirjeldus

Ootame oma kollektiivi üldehitajaid ja siseviimistlejaid.
Enamus ehitusobjektid asuvad Tamperes ja selle lähiümbruses.

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus ehitusvaldkonnas ja töötahe.
Auto või juhilubade olemasolu tuleb kasuks.

Ettevõte pakub aastaringselt tööd ja korraliku töö eest õiglast tasu alates 10.- eur tunnis.
Samuti pakume töötajatele majutust kui endal see võimalik ei ole.
Lisainfo korral palun pöörduge telefonile +358 452781133

Lisainfo

OÜ Armavel omab “Eduka Eesti Ettevõte 2016” tunnistust millega tõendatakse ettevõtte väga head usaldusväärtust ning maksekombeid.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2017
Brutopalk:
Alates 1600 kuni 2200 EUR kuus