Värsked tööpakkumised

Ehitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 422195

Tööpakkumise number

422195

Töö kirjeldus

Otsime praegu üldehitajaid meie meeskonda tugevdama. Otsime ka haljastajaid/maastikuehitajaid kes oskavad maapinna tööd teha; kaevata, väiksemad betoonitööd ja müürida.

Nõudmised kandidaadile

- Puitmajade ehitamise/maapinnatöö kogemus
- Valmisolek töötada kodust eemal
- Töökus, professionaalsus ja valmisolemist meeskonnatööks
- Viisakus, ausus ja kohusetundlikus
- Oskab Eesti (kodune keel) ja inglise keelt (suhtlustasandil)
- Juhuluba (B)

Kasuks tuleb:
- Rootsi/skandinaavia keele/keelte oskus

Ettevõte pakub

Pakume lojaalsele töölisele häid töötingimusi:
- Rootsi ettevõttes staabilne töökoht
- Vaheldusrikast tööd
- Tööajal ametiauto/transport
- Tööriided ja vajalikud tööriistad
- Esimest reisi Göteborgi
- Elamiskoht

Asukoht:
Rootsi
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
6. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
8. mai 2016

Göad bugg on noor ehitusettevõte lääne Rootsis, Göteborgis. Tellimustööd toimuvad Göteborgis ja selle lähiümbruses. Klientideks valdavalt erakliendid. Pakutavad teenused: hoonete juurdeehitused, talvetubade ehitus ja sisetööd. Parema ülevaate saamiseks külastage meie instagrami: goaf_bygg