Värsked tööpakkumised

Ehitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 547076

Tööpakkumise number

547076

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda ehitajaid ja samuti abitöölisi. Töö aastaringne ja asukoht Rootsis. Peamiselt sisetööd ja kontorite ümberehitus.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik on varasem töökogemus. Samuti on oluline oskus lugeda projekte, iseseisvalt mõelda ja tegutseda. Ootame töötajalt kohusetunnet, korrektsust, täpsust, töökust. Alkoholile on 0-tolerants. Kasuks tuleb ka juhilubade olemasolu.

Omalt poolt pakume transpordi Rootsi ja tagasi. Samuti tööriistad, tööriided, tööautod ja elamise kohapeal. Tasu sõltub töötaja kvalifikatsioonist.

Asukoht:
Rootsi
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. august 2018
Kuulutus sisestati:
20. juuli 2018
Brutopalk:
Alates 12 kuni 19 EUR tunnis