Värsked tööpakkumised

Ehitaja-puusepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 125566

Tööpakkumise number

125566

Töö kirjeldus

Betoneerimis saalongite valmistaja.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik töökogemus salungite ehitusel. Tööl käimist kergendab auto kasutamise vöimalus. Kasuks tulevad muud ehituse alased oskused ja soome oskus.

Palk vastavalt Soome kollektiivlepingutele ja kandideeerija oskustele. Aitame Soomes ametkondadega suhtlemisel ja samuti elamispinna leidmises. Töökohtadel pakume korralikke töötamis- ja tööohutustingimusi.

Lisainfo

CV kindlasti tuua välja eelmised töökohad ja keelte oskused.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
10. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
26. september 2007

Soome kontserni Barona tütarettevõte Barona Eesti OÜ tegevusvaldkonnaks on tööjõu rentimine, töövahendamine tööstustele, logistikaettevõtetele, ehitustele ja kontoritesse nii Eestis kui välismaal.