Värsked tööpakkumised

Ehitaja - puusepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 162306

Tööpakkumise number

162306

Töö kirjeldus

Pakume tööd ü h e l e ehitaja - puusepale Norrasse. Sõltuvalt töö kvaliteedist võib kesta töösuhe kuni aasta lõpuni, kuid esialgne leping tehakse 2 kuuks. Hea töö korral on võimalik töösuhte jätkumine ka 2009.a

Nõudmised kandidaadile

Eeldame vähemalt 3-4 aastast järjepidevat töökogemust ehitusel. Vajalik on kogemus uste, akende, puitmööbli jms paigaldamisel. Igapäevane töötamine toimub üksi. Mahukamate paigladuste tegemisel on võimalik kasutada abi.

Ettevõte pakub tööd Norra põhjaosas asuvas Tromsoe linnas. Töötasu sõltuvalt kogemusest on ca 260 .- eesti krooni tunnis (ca 45 000.- krooni kuus). Olemas on üürikorter ning elamispinnnakulu (sisaldab elekter ja vesi) on 2000.- kuus. Korteris on 2 magamistuba ning köök ja WC/vannituba. Peamised toduained saab Eestist kaasa võtta. Tööandja tasub sõidukulu autokütusele 2000.- krooni ulatuses ning nõutav on Norrase minek isikliku auto või veel soovitatavamalt väikebussiga. Juhul , kui minna väikebussiga, tasub tööandja sõidukulu 100% ulatuses. Lennukiga minek ei võimalik, sest elamise ja tööobjekti vaheline kaugus on ca 5 km.

Lisainfo

Töötajal on kindlasti nõutav vähemalt elementaarsel suhtlustasandil inglise keele oskus, sest tööülesandeid täidab ta üksi ning tõlkimise abi puudub!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö
Kuulutus aegub:
2. september 2008
Kuulutus sisestati:
25. august 2008

Meie kliendiks on Norras asuv ehitusettevõte.