Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70473

Ehitaja-puusepp Inglismaale R/884

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Suur firma Kenti maakonnas Inglismaal, kuhu oleme oma kandidaate ka varem saatnud, otsib mitmekülgsete oskustega ehitajat-puuseppa. Sobival kandidaadil peab olema ka autojuhiluba ja hea inglise keel, kuna töötatakse teiste inglise ehitajatega koos ning vahel suheldakse ka otse klientidega.

Vajalikud oskused:
müüriladumine, krohvimine, puutöö, riiulite üles panemine, kapiuste fikseerimine-parandamine, köögimööbli paigaldamine.

Nõudmised kandidaadile

Hea inglise keel oskus
Autojuhiluba
Kogemus ehitajana ja puusepana

Ettevõte pakub

Palk £6 tunnis ehk 138 EEK tunnis

Lennupiletid maksab tööandja pärast kinni!

Majutus TASUTA!

Auto töökohustuste täitmiseks.

Lennujaama vastutulek tööandja poolt.

Lisainfo

Palun saatke oma cv INGLISE KEELES.

Abel Staffil vahendustasu EI OLE!

Tööpakkumise number
#70473

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
26. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
20. juuni 2006

Abel Staff Ltd is a UK based employment company, that specialises in recruiting candidates from the new 2004 EU Accession States of Eastern Europe (comprising Estonia, Latvia, Lithuania, Poland, Czech Republic, Slovakia, Slovenia & Hungary). We work within many sectors of UK industry, recruiting staff for our clients throughout the UK. The principal staff at Abel have over 20+ years experience of the UK Recruitment Industry, working with many of the largest UK employers.

Vaata rohkem