Värsked tööpakkumised

Ehitaja - puusepp Hollandisse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 164380

Tööpakkumise number

164380

Töö kirjeldus

# ehitustööd, peamiselt puusepa oskusi nõudvad (DOKA, PERI süsteemid)
# töötunde on nädalas keskmiselt 40
# elamine on tasuta

Nõudmised kandidaadile

# vähemalt keskmine inglise või saksa keele oskus suhtlemistasandil
# valmisolek töötada Hollandis
# eelneva vähemalt 2-aastase töökogemuse olemasolu ehitus-puusepana töötades

# Töötasu 9 - 11 EUR/tunnis (sõltub töökogemusest ja projektist)
# Tasuta elamist Hollandis

Lisainfo

Palume kandideerida isikutel, kes valdavad elementaarsel suhtlustasandil inglise või saksa keelt. See eeldab seda, et nad suudavad rääkida lihtsamatel igapäevastel teemadel sõnaraamatuta ning toime tulla tõlgi abita tavasituatsioonides. Kindlasti on vajalik erialase töökogemuse (soovitavalt ametlik) olemasolu

Asukoht:
Holland
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
3. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
11. september 2008
Brutopalk:
Alates 9 kuni 11 EUR tunnis

Pakume tööd ehitus-puuseppadele Hollandisse.