Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #800887

Ehitaja

CVKeskus.ee klient
Norra
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Põhilisteks tööülesanneteks on üldehitustööd, ehituspuusepa tööd, erinevad puitkarkassid, puitfassaadid, katused, parketi ja liistude paigaldus, uste-akende paigaldus, terrasside ehitamine jne.

Ootused kandidaadile

  • Oskustööline omab vähemalt 2 aastat töökogemust. Töövõtted on tuttavad ja on varasemalt töötanud ehitusobjektidel. Tähtis on töötahe ja õige töösse suhtumine.

  • Stabiilset tööd, ning huvitavaid objekte Trondheimis ja linna ümbruses, konkurentsivõimelist töötasu, korralikud tööriistad, tasuta majutust, tasuta transporti Norra ja tagasi.

Tööpakkumise number
#800887
Ehitaja