Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #463648

EHITAJA. Korrusmaja sisetööd.

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Soomes, Turku linnas pakkuda tööd kogemustega ehitajale
Töö seisneb: KORRUSMAJA SISETÖÖD.

Ootused kandidaadile

Ehitaja, üldehitustööde kogemus, Soome kogemus.

NB! EU pass, Soome tunnused, tööturvalisuse kaart.

Kasuks tuleb: Soome keel suhtlustasandil, oma transport, elementaarsed tööriistad.

Ametlik töö, palk alates14.00 eur/h.. Tagatakse majutus. Oskajale ametimehele erinevaid objekte ka peale antud projekti.

Tööd pikaks ajaks!

Töö algus: KOHE!

Lisainfo

Kandideerige ja võtame ühendust! Töö algab koheselt!

Tööpakkumise number
#463648