Värsked tööpakkumised

Ehitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 358727

Tööpakkumise number

358727

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on üldehitustööd, puitdetailide kokkupanek, element- ja moodulmajade ehitamine.

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on soovitavalt varasem erialane töökogemus, kasuks tuleb kogemus puidutöö valdkonnas.

Ettevõte pakub

Stabiilset tööd,
arenguvõimalusi koos ettevõttega,
kaasaegseid töövahendeid ja töökeskkonda,
sõbralikku ja abivalmis meeskonda.

Lisainfo

Pakume tööd ka siseviimistlejatele ja plaatijatele.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2014

Harmet OÜ on Eesti kapitalil põhinev 1997. aastal asutatud ettevõte, mis tegeleb element- ja moodulmajade, ehitussoojakute ning metallkonstruktsioonide tootmisega. Pakume täislahendusi: projekteerime, valmistame ja paigaldame. Meie toodang eksporditakse peamiselt Skandinaaviasse. Meie tehased asuvad Sauel, Tutermaal ja Pärnus ning hetkel töötab ettevõttes ligi 300 inimest.