https://www.cvkeskus.ee/737273
EHITAJA - ABITÖÖLINE - LAMMUTUSTÖÖLINE
Tööpakkumise number #737273
Veebipõhine värbamine

EHITAJA - ABITÖÖLINE - LAMMUTUSTÖÖLINE

R.H. House OÜ
Tallinn, Harjumaa

Veebipõhine värbamine

Töö kirjeldus

Pakume tööd ehitajale, abitöölisele või lammutustöölisele. Pakume sulle võimalust areneda meie ettevõttes ja heale töömehele stabiilne töö garanteeritud. Võimalik sõlmida erinevaid töötasu kokkuleppeid.


Ootused kandidaadile

Kohusetunne. Muu on õpitav. Eesti keele oskus on ka vajalik.


Tööpakkumise number
#737273
EHITAJA - ABITÖÖLINE - LAMMUTUSTÖÖLINE
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
EHITAJA - ABITÖÖLINE - LAMMUTUSTÖÖLINE
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!