Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194820

Eestööline (foreman)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tootmisliinide ettevalmistamine ja toodete pakkimine
  • materjalide etteandmine tootmisliinidele
  • maitseainesegude ettevõtte sisene transport
  • lihtsamate seadistuste tegemine tootmisliinidel

Ootused kandidaadile

  • positiivsus ja soov töötada rahvusvahelises ettevõttes
  • täpsus ja vastutustunne
  • iseseisev otsustamisvõime
  • valmisolek tööks kahes vahetuses
  • soovi õppida ja omandada uusi oskusi
  • hea füüsiline ettevalmistus

Ettevõte pakub

  • motiveerivat töökeskkonda
  • koolitust ja arenguvõimalusi
  • palka ja lisatasu vastavuses töötulemustega
  • ühisüritusi töötajatele igal aastaajal ning soodustusi kindlustuse, sportimise ja toitlustuse osas

Lisainfo

kasuks tuleb tõstukiga töötamise kogemus ja tõstukijuhi tunnistus
töökogemus toiduainetetööstuses

Tööpakkumise number
#194820