https://www.cvkeskus.ee/613839

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Eestikeelne õpetaja pilootprojektis

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 613839

Tööpakkumise number

613839

Töö kirjeldus

TALLINNA SUUR-PAE LASTEAED (Punane 29, Tallinn) võtab alates 02.09.2019 tööle eestikeelset õpetajat.
Kutsume sind, hea õpetaja, kandideerima huvitavas, uues HTM, Haridusameti ja Tallinna Ülikooli ühisprojektis "Professionaalne eestikeelne õpetaja vene õppekeelega rühmas", kolmandaks eestikeelseks lasteaiaõpetajaks! Kui Sul on hea suhtlemisoskus, oled sõbralik, positiivse ellusuhtumisega ja hea kohanemisvõimega, siis oled oodatud kandideerima!
Konkursile ootame õpetajat, kes tuleb lasteaia 6 – 7-aastaste laste vene õppekeelega rühma lisaks senistele rühmameeskondadele (kolmas õpetaja rühmas).


Nõudmised kandidaadile

Eestikeelse õpetaja ametikohale kandideerija kvalifikatsioon peab vastama haridusministri 26.08.2002 määrusele nr 65 „Koolieelse lasteasutuse pedagoogide kvalifikatsiooninõuded“ õpetaja sätestatud kvalifikatsiooninõuetele:
või ta omandab kõrgharidust Tallinna Ülikoolis alushariduse pedagoogi või Tartu Ülikoolis koolieelse lasteasutuse õpetaja erialal või Tallinna- ja Tartu Ülikoolis eesti keel teise keelena/võõrkeelena erialal
või ta kvalifikatsioon vastab haridus- ja teadusministri 29.08.2013 määruses nr 30 „Direktori, õppealajuhataja, õpetajate ja tugispetsialistide kvalifikatsiooninõuded“ õpetajale kehtestatud kvalifikatsiooninõuetele ja lisaks läbib pilootprojekti raames koolituse vähemalt 4 EAP ulatuses.
NB! Kasuks tulevad kandidaadi senised kogemused lapsest lähtuva õppe- ja kasvatustegevuse ning keeleõppe korraldamisel, professionaalse arengu, meeskonnatöö ja lastevanematega koostöö edendamisel ning parimate praktikate jagamisel.


Ettevõte pakub

Sõbralikku ja toetavat mitmekultuurilist meeskonda, täiendkoolitusi, personali ühisüritusi, puhkus 42 kuupäeva suvel, tööpäev 7:00-14:00 viis korda nädalas täiskoormusega (võib ka osaline koormus)Lisainfo

Tööle asumine alates 2.septembrist 2019


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
19. september 2019
Kuulutus sisestati:
21. august 2019
Brutopalk:
1250 EUR kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tallinna Suur-Pae Lasteaed on koolieelsetele lastele hoidu ja alusharidust võimaldav 12-rühmaline munitsipaalõppeasutus Tallinna Lasnamäe linnaosas, mis avas uksed 1982. aasta märtsis. Pideva arengu, avara mõttelaadiga, soodsa mikrokliimaga tervist ja väärtuskasvatust edendav haridusasutus, kus laps mängides ja suheldes tunneb ennast õnnelikuna, kus väärtustatakse tervislikke eluviise, keskkonnahoidu, kultuuritraditsioone, personali kompetentsust ja uusi edukaid koostöövorme.