Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 1250 - 1400 €/kuus
Kuulutus sisestati: 16. oktoober 2020
Kuulutus aegub:31. oktoober 2020
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Otsime varasema kogemusega tiimijuhti oma uuele tiimile.

Tiimijuhi töö sobib inimesele, kellele meeldib tööd organiseerida ja ka vastutust võtta töötab. Kuna tegutseme klienteeninduse valdkonnas, siis on ka vajalik klienditeeninduse töö kogemus.

Ootused kandidaadile

Tööks on vajalik eesti, vene ja inglise keele oskus.

Pakume stabiilset töötasu, väljakutset uue tiimi loomisel, toetavat ja meeldivat töö kollektiivi ja kogemust rahvusvahelises ettevõttes.

Tööpakkumise number
#672531

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2020
Eesti-, vene- ja ingliskeelse tiimi juht Eesti-, vene- ja ingliskeelse tiimi juht

Transcom Eesti OÜ

Transcom WorldWide on üks Euroopa suurimatest klienditeeninduskeskustest. 52-s Kõnekeskuses, mis tegutsevad 21-s riigis, töötab üle 29 000 töötaja, kes pakuvad teenust 33-s erinevas keeles.

Vaata rohkem

Eesti-, vene- ja ingliskeelse tiimi juht