Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #553458

Eesti-vene-inglise klienditoe spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele

Brutopalk: Alates 912 €/kuus
Kuulutus sisestati: 24. august 2018
Kuulutus aegub:22. september 2018

Töö kirjeldus

Klienditoe spetsialisti töö sisuks on meie klientide abistamine telefoni teel. Meie poole pöördutakse mitmete erinevate probleemidega, näiteks ID kaardi tõrked, mobiilne parkimine või sõidukaardi muredega. Töö on väga mitmekesine.

Ootused kandidaadile

Teenindustööle omaselt ootame head suhtlemis- ja kuulamisoskust. Töö toimub kolmes keeles - eesti, inglise ja vene.

Ettevõte pakub

Paidlik tööaeg
Kindel kuupalk
Toetavad ja sõbralikud kolleegid
Tasustatud koolitus ja karjäärivõimalused
Töökogemus rahvusvahelises ettevõttes
Hüved - tasuta tee, kohv, takso kasutamise võimalus jne.

Tööpakkumise number
#553458

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
22. september 2018
Kuulutus sisestati:
24. august 2018

Transcom WorldWide on üks Euroopa suurimatest klienditeeninduskeskustest. 52-s Kõnekeskuses, mis tegutsevad 21-s riigis, töötab üle 29 000 töötaja, kes pakuvad teenust 33-s erinevas keeles.

Vaata rohkem