AvalehtTööpakkumisedTööpakkumised firma järgi
 

EESTI VARA GRUPP OÜ

Türi tn 9, Tallinn Harjumaa
http://www.eestivara.ee

Tööpakkuja tutvustus

Mõistame, et ilma parimate inimesteta ei saa olla parimat firmat. Vahet ei ole kus Sa Eesti Vara meeskonnas alustad, meil on alati ruumi kasvamiseks.

Eesti Vara on Eestis tegutsev oma klientidest hooliv kinnisvarabüroo, kes aitab eraisikutel ja ettevõtetel kiirelt ja turvaliselt müüa kinnisvara. Ootame enda tubli meeskonnaga liituma uusi lahedaid inimesi.

Mõtleme ja teeme teistmoodi. Tulemuse garanteerimiseks ei piisa ainult klassikalistest võtetest. Me teeme alati kõike natuke paremini, ning tänu sellele ei saa meid täna ega ka tulevikus võrrelda ühegi teise kinnisvarabürooga Eestis.

Meie juures tööd tehes arened nullist täielikuks tipptegijaks, keda oodatakse ja võetakse päevapealt tööle igasse sama valdkonna ettevõttesse.

Eesti Vara loodi selleks, et aidata tänaseid ja tulevasi kliente. Peame tähtsaks turvalisust ja privaatsust, kasutatame tehingute tegemiseks parimate notarite, koostööpartnerite ja nõustajate abi. See on ilmselt ka põhjus miks kümned eraisikud ja kinnisvara rentimisega tegelevad ettevõtted on viimasel ajal valinud Eesti Vara enda kinnisvara müüjaks.

Ettevõttest

Vaatamised
4 050
Asukoht
Tallinn Harjumaa

Asukoht

EESTI VARA GRUPP OÜ tööpakkumised

Sellel firmal ei ole hetkel ühtegi aktiivset tööpakkumist.
Värsked tööpakkumised Sinu soovitud valdkonnas leiad aga siit