Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #150144

Eesti Üliõpilaslehe peatoimetaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peatoimetaja tööülesanneteks on:

  • juhtida Eesti Üliõpilaslehe toimetuse tööd
  • vastutada lehe sisu ja töökollektiivi eest
  • valida ja leida lehele teemasid
  • toimetada ja vajadusel ka kirjutada artikleid Eesti Üliõpilaslehte

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:

  • oled ajakirjandushuviline, soovitavalt ka töötanud sel alal
  • omad huvi ja teadmisi üliõpilaselu vastu
  • oled liidriomadustega meeskonnamängija
  • hindad oma keelevaistu tugevaks

Ettevõte pakub

  • suurepärast eneseteostusvõimalust
  • nooruslikku meeskonda
  • paindlikku tööaega
  • töökoormusega seotud palka

Tööpakkumise number
#150144

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
20. mai 2008
Kuulutus sisestati:
30. aprill 2008

Eesti Üliõpilaskondade Liit on Eesti ülikoolide üliõpilaskondade katusorganisatsioon, mis tegeleb üliõpilaste õiguslike, sotsiaalsete ja hariduslike õiguste kaitsmisega riigi tasandil.

Eesti Üliõpilasleht on ajaga kaasaskäiv tudengileht, mis ilmub alates 1999. aastast ning on tänaseks sõnumitoojaks ligikaudu 70 000le Eesti üliõpilasele.

Eesti Üliõpilaslehe eesmärk on hoolitseda selle eest, et Eesti üliõpilased teaksid, mis kõrgharidusmaastikul ning tudengielus toimub. Eesti Üliõpilasleht pakub nii süvitsiminevaid persoonilugusid ja analüüse kui ka kergemaid olemuslugusid ning meelelahutust ja on tudengisarnane – tõsiseltvõetav ent vaimukas.

Vaata rohkem