Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #342031

Eesti tegevjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

» Endover Kinnisvara Eesti üksuse igapäevatöö juhtimine (juhtkonna poolt seatud eesmärkide elluviimine nii arenduse kui müügi ja turunduse vallas, samuti tugivaldkondade töö koordineerimine)
» Meeskonna juhtimine ja jooksvate personaliküsimuste lahendamine
» Ettevõtte arendustegevuste kavandamises ja elluviimises osalemine
» Ettevõtte esindamine ja läbirääkimiste pidamine nii koostööpartnerite kui alltöövõtjatega

Ootused kandidaadile

» Kõrgharidus (soovitavalt majanduse vallas)
» Vähemalt 5-aastane juhtimiskogemus kas keskastmejuhi või ettevõtte tegevjuhina
» Võimekus haarata „suurt pilti“ ja olla tulemustele keskendunud
» Soovitavalt inglise ja vene keele oskus
» Kasuks tuleb kinnisvaraarenduse kogemus

Ettevõte pakub

» Võimalust eneseteostuseks arengut soosivas keskkonnas
» Avatud meeskonnavaimu
» Väärikaid töötingimusi ja hea asukohaga kontorit kesklinnas
» Enesetäienduse võimalusi

Tööpakkumise number
#342031

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. mai 2014
Kuulutus sisestati:
11. mai 2014

Endover KVB on kinnisvarainvesteeringute juhtimise ja kinnisvaraarenduse alal tegutsev ettevõte, mis lisaks Eestile on tegev ka Rumeenias ja Bulgaarias. Endover KVB on asutatud 1995 aastal Tallinnas. Ettevõte arendab peamiselt elamu- ja bürookinnisvara, tehes seda omakapitali baasilt koos finantsinstitutsioonidega ning vahel ka koos väärikate kaasinvestoritega. Vt ka http://www.endover.ee/ .

Vaata rohkem