Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #551177

Eesti-Soome tooteandmete tõlk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 13. august 2018
Kuulutus aegub:11. september 2018

Töö kirjeldus

Tehniliste ja turunduslike tekstide tõlkimine eesti keelest soome keelde

Ootused kandidaadile

Oled hea analüüsivõimega ja arvutikasutusoskusega
Sul on hea kirjalik eneseväljendusoskus
Oled võimeline töötama nii iseseisvalt kui ka meeskonnas
Omad positiivset ellusuhtumist, oled hea pingetaluvusega, täpne ja kohusetundlik
Sul on kutseharidus, kõrgharidus või asjakohane töökogemus tõlkevaldkonnas
Sul on väga hea soome ja eesti keele oskus
Sul on oskus leida informatsiooni, organiseerida ja hallata oma tööd ning tööaega

Stabiilset tööd Eesti suurimas ja kiirelt arenevas veebikaubamajas
Asjalikku ning toetavat meeskonda ja töökeskkonda
Konkurentsivõimelist töötasu
Erinevaid omatöötaja soodustusi

Tööpakkumise number
#551177

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. september 2018
Kuulutus sisestati:
13. august 2018

Hobby Hall OY Eesti filiaal on 21 aastase kogemusega müügiettevõte, mille populaarne kaubamärk Hansapost on tänaseks suurim ja tuntuim e-kaubamaja Eestis. Hansaposti e-poe valikus on üle 300 000 toote, esindades nii maailmas tuntud, kui ka kohalikke edukaid kaubamärke. Pakkudes mõistliku hinnaga tootevalikut kosmeetikast aiamajadeni soovime pakkuda osturõõmu igale eestlasele. Emakeelne teenindus ning otsesuhtlus klientidega, loob eelise ja aitab meil pakkuda just kohalikele inimestele sobivaid tooteid.

Vaata rohkem