Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62467

Eesti Postmargi müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • uute kliendisuhete loomine, olemasolevate hoidmine ja haldamine
  • Eesti Postmargi toodete müümine meie sisesmaistele- ja välismaistele klientidele

Ootused kandidaadile

  • lõpetatud või lõpetamisel kõrgharidust
  • eelnevat müügimeeskonna juhtimise kogemust või väga head kogemust müügitöötajana või kogemust kliendihaldurina
  • väga head suhtlemisoskust
  • head suulist ja kirjalikku eneseväljendusoskust
  • valmisolekut töötada ja anda oma panus kiiresti uuenevas organisatsioonis
  • heal tasemel vene ja inglise keele oskust
  • arvutikasutamise oskust

kasuks tuleb:
  • saksa keele, soome keele oskus
  • teadmised filateeliast

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd arenevas ja uuenevas ettevõttes
  • eneseteostust- ja arenemisvõimalust
  • sõbralikku ja professionaalset meeskonda
  • kaasaegseid töötingimusi ja tulemustest lähtuvat töötasu

Tööpakkumise number
#62467