Värsked tööpakkumised

Eesti Postmargi müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 62467

Tööpakkumise number

62467

Töö kirjeldus

  • uute kliendisuhete loomine, olemasolevate hoidmine ja haldamine
  • Eesti Postmargi toodete müümine meie sisesmaistele- ja välismaistele klientidele

Nõudmised kandidaadile

  • lõpetatud või lõpetamisel kõrgharidust
  • eelnevat müügimeeskonna juhtimise kogemust või väga head kogemust müügitöötajana või kogemust kliendihaldurina
  • väga head suhtlemisoskust
  • head suulist ja kirjalikku eneseväljendusoskust
  • valmisolekut töötada ja anda oma panus kiiresti uuenevas organisatsioonis
  • heal tasemel vene ja inglise keele oskust
  • arvutikasutamise oskust

kasuks tuleb:
  • saksa keele, soome keele oskus
  • teadmised filateeliast

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd arenevas ja uuenevas ettevõttes
  • eneseteostust- ja arenemisvõimalust
  • sõbralikku ja professionaalset meeskonda
  • kaasaegseid töötingimusi ja tulemustest lähtuvat töötasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
30. märts 2006
Kuulutus sisestati:
17. märts 2006

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohale toimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.