Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197538

Eesti Põllumajandusmuuseumi direktor

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • juhib muuseumi tegevust kooskõlas muuseumi põhimäärusega ning vastutab muuseumile pandud ülesannete täitmise eest;
  • vastutab muuseumi tegevust korraldavate õigusaktide täpse ja otstarbeka täitmise eest;
  • esindab muuseumi ja volitab selleks vajadusel teisi isikuid;
  • annab käskkirju, sõlmib lepinguid ja sooritab muid tehinguid;
  • käsutab ja kasutab kooskõlas riigivaraseaduse ja teiste õigusaktidega muuseumi valduses olevat riigivara ja muuseumi rahalisi vahendeid ning tagab nende sihipärase ja otstarbeka kasutamise;

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus;
  • vähemalt 3-aastane organisatsiooni juhtimise kogemus;
  • põhiseaduslike õigusaktide tundmine;
  • eesti keele oskus C1-tasemel ja kahe võõrkeele (soovitavalt üks neist inglise keel) oskus kesktasemel koos ametialase sõnavara valdamisega;
  • majandusalased üldteadmised ja juhtimispõhimõtete tundmine;
  • hea suhtlemisoskus, sealhulgas oskus suhelda avalikkusega ning teha koostööd avalike huvide elluviimisel.

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast ja huvitavat tööd

Lisainfo

Muuseumi direktor valitakse avaliku konkursi korras 5 aastaks.
Konkursil osalemiseks palume esitada avaldus, elulookirjeldus, haridust tõendava dokumendi koopia ja muuseumi arengukava viieks aastaks (pikkus kuni 3 lk) konkursikomisjonile aadressil Lai tn 39 // Lai tn 41, 15056 Tallinn või faksi teel numbril 625 6200 või elektrooniliselt aadressil konkurss(at)agri.ee märgusõnaga "muuseumi konkurss" hiljemalt 6. juuniks 2010. a.

Muuseumi aadress: Pargi 4, Ülenurme alevik, 61714 Tartu maakond.
Täiendav info Põllumajandusministeeriumi personaliosakonnast telefonil 625 6177.

Tööpakkumise number
#197538

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
17. mai 2010

Muuseumi põhiülesanne on jäädvustada Eesti maakultuuri, põllumajanduslikku tootmist, omandisuhteid, põllumajandusharidust ja -teadust, koguda ja säilitada asjakohast ainest, uurida seda teaduslikult ning eksponeerida ja vahendada üldsusele, lähtudes teaduse ja ühiskonna vajadustest ning huvidest, edendada kultuuriantropoloogia-, museoloogia- ja muuseumipedagoogikaalast tööd ning säilitada ja arendada ajaloolist mõisakompleksi kui tervikut.

Vaata rohkem