EESTI PIIRKONNA MÜÜGIJUHT
Tööpakkumise number #700674

9
Ty Nordic
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • uute koostööpartnerite leidmine, olemasolevate kliendisuhete arendamine ja klientide igapäevane külastamine

  • koostööpartnerite aitamine oma äri kasvatamisel läbi üksikasjaliku andmete ja müügitulemuste analüüsi

  • kohalike turundustegevuste juhtimine partnerkanalite kaudu ja brändi tuntuse tõstmine

  • ettevõtte kasvuvõimaluste esitlemine läbi tooteprogrammide tutvustamise, samuti nende väljatöötamine ja elluviimine

  • müügi maksimeerimine läbi Ty tootevaliku presenteerimise klientide juures

  • koostööpartneritele Ty edasimüügi reeglite tutvustamine, et maksimeerida müügitulemusi ja kasumlikkust, säilitades samal ajal suurepärane klienditeenindus

  • edasimüüjate töö koordineerimine Eestis

  • vastutamine eelarve, müügiplaani ja kasumiaruande täitmise eest

Ootused kandidaadile

  • väga heal tasemel eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas, kasuks tuleb vene keele oskus

  • kõrghariduse olemasolu, soovitavalt ärijuhtimise või turunduse erialal

  • vähemalt 3 aastane töökogemus B2B ja B2C müügi alal (eelistatult FMCG valdkonnas)

  • laialdased teadmised jaemüügi valdkonnast

  • mõtteviis, mis aitab pidevalt edasi areneda ning julgus teha ettepanekuid, et muuta ettevõte veel innovaatilisemaks

  • head sotsiaalsed oskused, loomaks tugevaid kliendisuhteid

  • oskus töötada pingelistes olukordades

  • hea enesemotiveerimise oskus, ausus, positiivsus ja hea analüüsivõime

  • jätkuvat professionaalset arengut kiiresti kasvavas rahvusvahelises Ty Nordic grupis
  • motiveerivat töötasu ja tulemustele vastavaid boonuseid
  • ametialaseid koolitusi ja meeskonnaüritusi
  • kõrgtasemel tehnoloogilisi töövahendid igapäevaste tööülesannete täitmiseks ja ametiautot
  • agiilse mõtteviisiga organisatsiooni kultuuri

Kandideeri läbi CV Keskuse või küsi lisainfot: 53073011

CV Keskuse värbamisspetsialist Maili Luik

Tööpakkumise number
#700674

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. mai 2021
Kuulutus sisestati:
4. mai 2021
EESTI PIIRKONNA MÜÜGIJUHT EESTI PIIRKONNA MÜÜGIJUHT

Ty Nordic

CV Keskuse klient Ty Nordic on Ty kaubamärgi ametlik esindaja Baltikumis ja Skandinaavias. Ty on asutatud 1986. aastal USAs. Suurima pehmete kaisuloomade tootjana maailmas on Ty esindatud 151 riigis, üle 300 000 müügipunktis ja müüb üle 400 miljoni kaisulooma aastas. Soovid saada elumuutvat kogemust - sisesta Youtube või Google otsingusse “Beanie Boos” ja eBay'sse "Beanie Babies” ning näed, milleks Ty miljonite fännide armee suuteline on. Tahad rohkem teada? Vaata tynordic.com või ty.com

Vaata rohkem