https://www.cvkeskus.ee/28546

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Eesti piirkonna müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 28546

Tööpakkumise number

28546

Töö kirjeldus

tööks on müügi- ja tootetutvustuse alased läbirääkimised haiglate ja teiste meditsiini ning uurimisasutustega (nt. laboridiagnostika, keskkonnadiagnostika jms.); kilendiportfelli loomine, haldamine ja arendamine Eestis; müügieelarve koostamine; aruandlus; koostöö Läti kolleegidega (toodete impordiga seonduvalt) ning filiaali kui juriidilise isiku esindamisega seotud tööülesanded.


Nõudmised kandidaadile

  • Kandideerimise vältimatuteks eeldusteks on saksa või inglise keele hea oskus, oma auto kasutamise võimalus ning eelteadmised müügitööst.
  • Märkimisväärseteks eelisteks kandideerimisel on meditsiiniline, keemia-, farmaatsia- või bioloogiaalane haridus ning eelnev müügitöö kogemus.
  • Isiksusena sobib nimetatud ülesandeid täitma iseseisva loomuga, ettevõtlik ja heade kommunikatsioonivõimetega kandidaat.


Ettevõte pakub

Ettevõte pakub suurt iseseisvust oma tegevuse planeerimisel ja arendamisel ning võimalust kasvada Eesti esinduse juhiks.


Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata põhjalik ametikäigukirjeldus EESTI ja INGLISE või SAKSA KEELES, konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse Ariko ReServ, e-mail: cv@areserv.ee;
märgusõnaga:"SARSTEDT"


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31 märts 2004
Kuulutus sisestati:
24 märts 2004

FIRMA NIMI PEIDETUD

Saksa kontsern Sarstedt Group tegeleb ravimeditsiini, kliinilise diagnostika ning laboratoorsete ja teadusuuringute tarbeks vajaminevate seadmete, tarvikute ning abivahendite tootmise, turundamise ja müügiga.
Sarstedt Group on rajatud 1960-ndate alguses ja on tänaseks kasvanud 2250 töötajaga kontserniks, kelle tütarettevõtted paiknevad 28 eri paigas maailmas.