Värsked tööpakkumised

Eesti müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 210112

Tööpakkumise number

210112

Töö kirjeldus

Sinu peamine ülesanne on AEG ja Ryobi elektri- ja aiatööriistade ning tarvikute müük ja aktiivne ärisuhete arendamine olemasolevate klientidega ning uute klientide leidmine. Toetad meie edasimüüjaid kampaaniate planeerimisel ja elluviimisel, tooteväljapanekute ettevalmistamisel ning töötajate koolitamisel meie toodete müümiseks.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame, et oled väga energiline spetsialist, kes suudab ise oma tööd planeerida ning on väga innukas saavutamaks häid tulemusi. Sa oled ärile suunatud, avatud uutele ideedele, loominguline ja järjekindel töötaja. Sul on varasem kogemus B2B müügist, Sa suhtled lisaks eesti keelele ka inglise keeles ning oskad kasutada enimlevinud arvutiprogramme. Kogemus elektritööriistade valdkonnast on kandideerimisel eeliseks, kuid mitte nõutav.

Meie võtmeisikuna Eestis kuulud Sa meie Põhjamaade meeskonda ning allud otse Soome ja Balti regiooni müügijuhile.

Pakume mitmekülgseid väljakutseid dünaamilises rahvusvahelises firmas, mis keskendub pidevalt uudsete ja innovaatiliste kõrgekvaliteediliste toodete arendamisele. Loomulikult pakume head hüvituspaketti, ametiautot ja boonuseid ning Sinu vajadustele vastavat ametialast tuge ja koolitust.

Lisainfo

Kandideerimiseks saada oma ingliskeelne CV ja sooviavaldus märgusõna ”TTI” all koos palgasooviga enne 11. novembrit postiga: Mercuri Urval, Liivalaia 13, 10118 Tallinn või läbi CV Keskuse. Lisainfo saamiseks helista Mercuri Urval konsultant Tarmo Müürsepale telefonil 667 1520.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
11. november 2010
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2010

TTI on juhtiv maailmaklassi firma, mis turustab tavakasutajate, professionaalide ja tööstuskasutajate poolt ehituses ning kodu remondil ja korrashoiul kasutatavaid kvaliteetseid tööriistu. Keskendumine tugevatele brändidele, uuenduslikele toodetele ning suurepärastele töötajatele on meie edu aluseks.

Techtronic Industries Nordic on laia valikut kõrgekvaliteedilisi elektritööriistu, aiatööriistu ja tarvikuid pakkuv müügi- ja turundusorganisatsioon, mis esindab järgnevaid brände: AEG, Milwaukee, Ryobi ja Homelite. Meie klientide hulgas on nii kõrget kvaliteeti nõudvad professionaalid kui ka tavakasutajad.
Meie 55 töötajaga Põhjamaade organisastsiooni turundus- ja administratiivkeskus asub Kopenhaagenis.

Jätkame kasvu Balti riikides ning pakume nüüd tööd Eesti müügijuhile.