https://www.cvkeskus.ee/151915

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Eesti müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 151915

Tööpakkumise number

151915

Töö kirjeldus

Müügijuhi peamisteks tööülesanneteks on klientide vajaduste selgitamine, sobivate projektlahenduste väljatöötamine ja pakkumine. Lisaks kliendile suunatud aktiivsele müügitööle suhtleb müügijuht igapäevaselt Soomes ja Leedus asuvate tootmisüksustega, koordineerib kogu protsessi ning vastutab projektide õigeaegse ja tulemusliku realiseerimise eest.


Nõudmised kandidaadile

Oled edukas kandidaat, kui Sul on müügi- ja/või projektijuhtimise kogemus, tehniline või majandusalane haridus ning soov töötada rahvusvahelises keskkonnas. Müügijuhilt oodatakse ettevõtlikkust, iseseisvust ja lahendustele orienteeritust. Eeldame, et lisaks eesti keelele valdad ka inglise keelt, oled vilunud arvutikasutaja ning omad kehtivat juhiluba.
Kandideerimisel annab eelise sarnase valdkonna tundmine ja/või projekteerimiskogemus.


Ettevõte pakub

Ettevõte pakub eneseteostus- ja arenemisvõimalust rahvusvahelises keskkonnas, kaasaegseid töövahendeid ning motiveerivat tasustamist.


Lisainfo

Palume saata oma ingliskeelne CV ja avaldus märgusõna „Eesti müügijuht” all hiljemalt 25.maiks postiaadressil Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn. Täiendavatele küsimustele saate vastuse Mercuri Urvali telefonil 667 1520 või www.itab.se. Kandideerijate avaldusi käsitleme konfidentsiaalselt.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
25. mai 2008
Kuulutus sisestati:
14. mai 2008

FIRMA NIMI PEIDETUD

ITAB (ITAB Shop Concept AB) arendab, toodab ja müüb puidust ning metallist kauplusesisustust ja –varustust. Peamiselt kauplusekettidele pakutavad tooted hõlmavad endas riiulisüsteeme, müügi- ja kassalette ning kontroll- ja läbipääsusüsteeme. ITAB on 14 riigis tegutsev, 1700 töötajaga, Stockholmi börsil noteeritud kontsern, mille tütarettevõte ITAB Sisustus AS ootab endaga liituma müügijuhti.