Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #805613

Eesti müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tegeled iseseisvalt ettevõtte tootevaliku tutvustamisega

  • vastutad püstitatud müügiplaani täitmise eest

  • haldad olemasolevaid kliente – külastad neid, teed tooteesitlusi, korraldad koolitusüritusi

  • analüüsid turuolukorda ja otsid selle põhjal uusi müügisuundi (koostöös arhitektidega, investoritega)

  • koostad hinnapakkumisi ja tellimusi

Ootused kandidaadile

Sobid müügiesindajaks kui Sul on varasem edukas B2B müügitöö kogemus ja Sa oled oma ettevõtmistes iseseisev, innovaatiline ja tulemustele orienteeritud tööstiiliga. Omad suurepärast ajaplaneerimise oskust, julged võtta vastutust ja oled motiveeritud, et saavutada edu oma tegemistes. Ootame, et suhtleksid vabalt nii eesti kui inglise keeles, vene keele valdamine teeb su töö veidi lihtsamaks. Soovime, et oleksid esinduslik, julge esineja ja on oluline, et omaksid B-kategooria juhilube.

Tarkett´is saad teha vaheldusrikast, liikuvat ja suhtlemisrohket tööd. Sulle pakutakse võimalust areneda koos ettevõttega ja klientidega. Tarkett pakub Sulle kaasaegseid töötingimusi, paindlikku töökorraldust, konkurentsivõimelist töötasu ja motiveerivat boonussüsteemi ja muid hüvesid. Lähiaastatel on Sind ootamas karjääritõus Eesti piirkonna müügijuhiks. Sinu kasutuses on ametiauto, mida saad kasutada ka erasõitudeks.

Tekkis huvi? Anna endast julgelt märku kandideerides läbi CVKeskus.ee.

Lisainfot küsi +372 53491551

CVKeskus.ee värbamiskonsultant Anu Saukas

Tööpakkumise number
#805613

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : Alates 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. august 2022
Kuulutus sisestati:
15. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem