Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #300421

EESTI MÜÜGIESINDAJA

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamine ülesanne on Bosch Grupi elektritööriistade müük, samuti aktiivne suhete loomine ja arendamine nii uute kui ka olemasolevate klientidega. Toetad meie edasimüüjaid ning koolitad nende personali meie toodete müümiseks. Külastad ja konsulteerid ka ise ärikliente.

Ootused kandidaadile

Eeldame, et oled energiline, suudad ise oma tööaega planeerida ja ootad innukalt positiivseid tulemusi. Oled ärilise mõtlemisega ja avatud uutele ideedele. Sul on head läbirääkimisoskused ja Sa oled oma tööülesannetes püsiv. Sul on B2B müügikogemus ja hea arvutioskus, suhtled eesti, inglise ja vene keeles ning oled valmis reisima. Varasem kokkupuude elektritööriistadega on kandideerimisel eeliseks, aga mitte vältimatuks eelduseks.
Eesti võtmeisikuna kuulud meie Baltimaade meeskonda ja raporteerid Baltikumi müügijuhile Lätis.

Pakume head töökeskkonda, toetust ja koolitust, samuti rahvusvahelise suurfirma eeliseid.

Lisainfo

Palume saata oma ingliskeelne CV ja avaldus märgusõnaga ”Bosch” hiljemalt 22. märtsiks k.a. Lisainfot saate helistades Mercuri Urvali konsultandile Dace Lace’le telefonil +371 29420 171.

Tööpakkumise number
#300421

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
22. märts 2013
Kuulutus sisestati:
1. märts 2013

Bosch Group (www.bosch.com) on üks juhtivaid globaalseid tehnoloogia ja teenuste pakkujaid, mis on kuulus oma kõrgekvaliteediliste toodete ja uuenduste poolest.
Bosch Groupi elektritööriistade divisjon on maailmas turuliider kantavate elektritööriistade ja elektritööriistade tarvikute alal. 2011. aastal suutis üksus genereerida käivet ligikaudu 3,8 miljardit eurot. Igal aastal toob Bosch turule enam kui 100 uut elektritööriista. Baltimaades on Bosch esindatud alates 1993. aastast.
Nüüd otsime oma meeskonda aktiivset Eesti müügiesindajat.

Vaata rohkem