Värsked tööpakkumised

Eesti kliendihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 181078

Tööpakkumise number

181078

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on arendada ja aktiivselt suurendada meie olemasolevatele korporatiivklientidele ja reisifirmadele suunatud müüki ning leida ja kasutada uusi müügivõimalusi.
Sa müüd aktiivselt Finnairi tooteid, viid ellu kliendikohaseid strateegiaid ning valmistad ette kliendilepinguid ja osaled läbirääkimistes.

Nõudmised kandidaadile

Oled suurepärase müügi-, suhtlemis- ja analüüsioskusega iseseisev ja aktiivne müügiala professionaal. Sul on head läbirääkimis- ja esitlusoskused, oled siiralt huvitatud meie kliendist ning soovid end Finnairis järjekindlalt arendada.
Allud Baltimaade müügidirektorile ning teed tihedat koostööd Finnairi Balti ja globaalse müügiorganisatsiooniga.
Sa peaksid:
• Omama müügi-, turundus- või majandusalast haridust
• Valdama hästi eesti ja inglise keelt
• Omama B2B müügikogemust
• Olema kogenud MS Office kasutaja
• Omama kehtivat juhiluba

Vene, soome ja teiste keelte oskus on eeliseks.

Pakume nähtavat positsiooni ja väljakutseid reisiäris, globaalse lennufirma eeliseid ja arenguvõimalusi. Loomulikult pakume rahvusvahelist koolitust, motiveerivat töötasu koos boonuspaketiga ja vajalikke töövahendeid.

Lisainfo

Tunned huvi? Helista Mercuri Urval konsultant Tarmo Müürsepale telefonil 667 1520 (soovitavalt 31. juulil). Soovid kandideerida? Saada oma ingliskeelne CV koos sooviavalduse ja palgasooviga märgusõna ”Finnair / Kliendihaldur” all hiljemalt 31.07.2009 Mercuri Urvalisse (Liivalaia 13/15 Tallinn 10118 või läbi CV Keskuse). Käsitleme kõiki avaldusi konfidentsiaalselt.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
31. juuli 2009
Kuulutus sisestati:
10. juuli 2009

Maailma vanimate lennufirmade hulka kuuluv Finnair on asutatud 1923. aastal. 2008. aastal teenindas Finnair üle kaheksa miljoni reisija. Firma keskendub Euroopa ja Aasia vahelisele lennuliiklusele ümberistumisega Helsingis.
Finnair lendab umbes 50 rahvusvahelisesse sihtkohta ning paneb suurt rõhku kasvavale Aasia turule. Firma kasutab moodsaid lennukeid ning pakub kõrgekvaliteedilist, mugavat ja täpset reisiteenust.
Finnairil on päevas mitmeid lende ka Tallinna ja Helsingi vahel.
Finnair on asunud tugevdama oma positsiooni Eesti turul ning asub senisest veelgi aktiivsemale koostööle reisifirmade ja korporatiivklientidega. Seepärast pakume nüüd tööd Eesti kliendihaldurile.