https://www.cvkeskus.ee/30971

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Eesti keele õpetaja Ülem-Suetukis

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 30971

Tööpakkumise number

30971

Töö kirjeldus

Haridus- ja teadusministeerium lähetab eesti keele õpetaja Vene Föderatsioonis Siberis asuvasse Ülem-Suetuki Põhikooli 2004/2005. õppeaastaks. Koolis õpivad ka eestlaste järeltulijad.

Planeeritav nädalakoormus on 18 tundi (lisaks klassivälise töö tunnid). Lisaks eesti keele õpetamisele peaks kandideerija olema valmis tegema lastega Eesti-teemalist klassivälist tööd, andma inglise keele tunde algajatele (kokkuleppel kooliga), tõepäraselt tutvustama eesti kultuuri ja Eesti olusid ning koguma materjali kohaliku eestlaskonna kohta.


Nõudmised kandidaadile

Kandideerima ootame eesti keele või eesti keele kui võõrkeele õpetaja kvalifikatsiooni ning koolis töötamise kogemusega kandidaate. Kandideerijalt ootame optimistlikku ellusuhtumist, tolerantsust ja head tervist. Vajalik on vene keele oskus.


Ettevõte pakub

Võimalust tundma õppida eestlaste elu võõrsil ning töötada tavapärasest erinevas keskkonnas. Haridus- ja Teadusministeerium maksab eesti keele õpetajale õpetaja- metoodiku palga, korraldab vajalike viisade saamise ning maksab sõidukulud Ülem -Suetukki ja tagasi kaks korda õppeaasta jooksul ning katab elamiskulud.


Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
7. juuni 2004
Kuulutus sisestati:
27. mai 2004

FIRMA NIMI PEIDETUD