https://www.cvkeskus.ee/751334
Eesti keele õpetaja
Tööpakkumise number #751334

Eesti keele õpetaja

2

Töö kirjeldus

Eesti keele õpetamine võõrkeelena algklassides ja põhikoolis


Ootused kandidaadile

Pedagoogiline kvalifikatsioon eesti keele õpetamiseks

Inglise keele oskust vähemalt B2 tasemel

Varasem töökogemus õpetajana 

Soov ja võime kohaneda ettevõtte nõudmistega

 


Ettevõte pakub

Häid palgatingimusi

Tasuta koolilõunat 

Arenemis- ja koolitusvõimalusi 

Stabiilset ja pikaajalist töösuhet 

Väga head kollektiivi ja rahvusvahelist võrgustikku 

Juhtkonna tuge ja juhendamist


Tööpakkumise number
#751334
Eesti keele õpetaja
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Eesti keele õpetaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!