Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #629179

Eesti keele õpetaja lapsele, eraisiku juures, stabiilne lisatöö

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sobib hästi stabiilseks lisatööks ja sissetulekuks
- 12-aastasele vene tüdrukule eesti keele intensiivne õpetamine
- Laps valdab eesti keelt algtasemel nii rääkimisel kui arusaamisel ning kirjutamisel
- Lapse eesti keele arendamine kõrgemale tasemele
- Distsipliini arendamine, kohustuste täitmise nõudmine
- Asukoht Tallinna kesklinnas, 3x nädalas, 2h päevas
- Keskmiselt tunde kuus kokku 26h, tunnihind 20€ neto - ehk keskmiselt 520€ kuus neto lisa-töötasu
- Kahe tunni vahel on kuni 20-minutit paus- mis ei ole tasustatud
- Õpetamine toimuks alates: peale lapse koolitunde või ka nädalavahetusel
- Päevad, tunnid ja kellaajad saab omavahel sobivalt kokkuleppida

Nõudmised kandidaadile

- Korrektne, kõrgetasemeline eesti keele oskus ( emakeeleks eesti keel )
- Eelistatult eesti keele filoloogia haridus või kogemustega eesti keele õpetajana töötav inimene
- Praktilise töö kogemust noortega koolis, ülikoolis või keeltekoolis
- Vene keele oskus keskmisel / rahuldaval tasemel
- Ühe meetodina ainult eesti keele kasutamine alates uksest sisenemisel, vene keele üldse mitte kasutamine, ainult äärmisel vajadusel abiks
- Oskus kasutada erinevaid kaasahaaravaid meetodeid keele intensiivsemaks õppeks
- Keelatud on slängi, lühendite ja teiste mittesobivate väljendite kasutamine
- Kohusetundlikkus, puhtus
- Täpsus, kellaaegadest kinnipidamine
- Valmisolek õpetamiseks omavahel paika pandud sobivate päevade alusel, püsiva lisatööna 2 tundi päevas, 3x nädalas
- Töö sobib nii särtsakale noorele naisele või ka huvitavale vanemale naistrahvale
NB! Mitte suitsetaja

- Keskmiselt lisatunde kokku 26 h kuus, 20€ h neto = 520€ neto
- 3 päeva nädalas, millest 2 h päevas, kuni 20 minutit tasustamata paus kahe tunni vahel
- Kuna kuu pikkus on erinev, seega töötasu lähtub tehtud tundidest ühes kuus – täpselt nii palju kui on tunde on ka töötasu vastavalt tunnihinnale
- Kokkuleppel teiega õppeks sobivad päevad, mis lähtuvad lapse tunni- ja päevaplaanist
- Suvekuudel samuti õpetamine aga eri-kokkuleppel teiega nii kellaajas, päevades, regulaarsuses
- Töökoht asub Tallinnas, kesklinnas (Stockmanni kaubamaja kõrval)
- Pakume igati teiega arvestavat koostööd ja kokkuleppeid
- Sobivusel pakkuda aastateks stabiilset lisa-tööd
- Lisainfo: eva-maria(at)makeart.ee

Tööpakkumise number
#629179

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
26. november 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem