Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64013

Eesti keele õpetaja

CVKeskus.ee klient
Läänemaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

eesti keele õpetamine gümnaasiumi osas ja põhikooli klassides.

Ootused kandidaadile

Vastavus aineõpetaja kvalifikatsioonile.
Soovitav arenemisvõimelisus ja meeskonnatöö oskused.

Ettevõte pakub

Pakume koolitust .
Kohalik omavalitsus pakub noortele õpetajatele toetust ja aitab elamispinna lahenduste leidmisel.

Lisainfo

Täiskoormus, lepinguline töö.Tööle asumine uuest õppeaastast s.o. 25.august 2006.a. Kooli ajalehe väljaandmise kureerimine ja ilmumise taastamine.
Läbirääkimistesse võimalus kohe asuda.

Tööpakkumise number
#64013

Asukoht:
Läänemaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 7000 €/kuus
Kuulutus aegub:
7. mai 2006
Kuulutus sisestati:
7. aprill 2006

Meie koolasub looduskaunis kohas - Matsalu Rahvuspargi vahetus läheduseds. Alates1.klassist on meil loodushariduse suund, mis gümnaasiumi osas jätkub ökoloogia õpetamisega. Teine õppesuund on ettevõtlus.

Vaata rohkem