https://www.cvkeskus.ee/29435

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Eesti keele õpetaja Krimmis

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 29435

Tööpakkumise number

29435

Töö kirjeldus

Haridus- ja teadusministeeirum lähetab eesti keele õpetaja Ukrainas Krimmis asuvasse Aleksandrovka keskkooli 2004/2005. õppeaastaks. Koolis õpivad Krimmi eestlaste järeltulijad. Planeeritav nädalakoormus on 18 tundi (lisaks klassivälise töö tunnid).

Lisaks eesti keele õpetamisele peaks kandideerija olema valmis andma inglise keele tunde algajatele, tõepäraselt tutvustama eesti kultuuri ja Eesti olusid, tegema lastega Eesti-teemalist klassivälist tööd ning koguma materjali kohaliku eestlaskonna kohta.


Nõudmised kandidaadile

Kandideerima ootame eesti keele või eesti keele kui võõrkeele õpetaja kvalifikatsiooni ning koolis töötamise kogemusega kandidaate. Kandideerijalt ootame optimistlikku ellusuhtumist, tolerantsust ja head tervist. Vajalik on vene keele oskus.


Ettevõte pakub

Võimalust tundma õppida eestlaste elu võõrsil ning töötada tavapärasest erinevas keskkonnas. Haridus- ja Teadusministeerium maksab eesti keele õpetajale õpetaja- metoodiku palga, korraldab vajalike viisade saamise ning maksab sõidukulud Krimmi ja tagasi kaks korda õppeaasta jooksul ning katab elamiskulud.


Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
7. mai 2004
Kuulutus sisestati:
19. aprill 2004

FIRMA NIMI PEIDETUD