Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #551412

Eesti keele õpetaja huvikoolis

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd eesti keele õpetajale alates septembrist (lapsed alates koolieelsest vanusest ja noored)

Töö sisuks on eesti keele oskuse aktiviseerimine ja arendamine (rühmatöö ja individuaalõpe)

2018/2019 õppeaasta koormus on vastavalt kokkuleppele. Õpe toimub päevasel ja õhtusel ajal nädala sees ja nädalavahetusel.

Ootused kandidaadile

Kandidaaadilt ootame:
huvi laste ja noortega töötamise vastu;
loovust ja pealehakkamist;
avatust;
erialast kõrgharidust või õppimist eesti keele või klassiõpetaja erialal;
vene keele oskust suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Pakume:
palju õppematerjale;
toredat meeskonda;
IT-vahendite kasutamist tundide läbiviimisel;
võimalust end teostada

Tööpakkumise number
#551412

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. september 2018
Kuulutus sisestati:
14. august 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem