Värsked tööpakkumised

Eesti keele õpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 63420

Tööpakkumise number

63420

Töö kirjeldus

Uuest õppeaastast pakume tööd II kooliastme eesti keele õpetajale, kelle töö sisuks on eesti keele õppekava täitmine 4.- 6. klassis.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame

  • eesti keele õpetaja kvalifikatsiooni, soovitavalt põhikooli osas
  • pühendumist oma tööle
  • loomingulisust, valmisolekut väljakutseteks
  • tolerantset suhtlemisoskust
  • soovi kuuluda meeskonda

Lisaks kvalifikatsioonile vastavale palgale pakume mõnusaid kolleege, head töökeskkonda ja kaunist ümbrust ning mugavat ja tihedat väikebussiühendust 20 km kaugusel oleva pealinnaga.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
30. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
30. märts 2006

Asume Saku vallas. Õppetöö toimub kahes koolimajas Kurtna külas ja Kajamaa külas. Kurtna koolimajas on kolm lasteaiarühma ja 6 klassi, kus õpib 80 last. Kajamaa koolimaja õpiraskustega liitklassides õpib 30 last. Lasteasutuse teeninduspiirkonnaks on ümberkaudsed Saku valla külad. Seoses pideva elanikkonna kasvuga, on Saku Vallavalitsus kavandanud Kurtna Lasteaed - Algkooli kasvamise põhikooliks, millega kaasneb uue kaasaegse koolimaja ehitamine. Plaanikohaselt avab uus põhikool uksed 1. septembril 2007. aastal.